ספריות ג'אווה סקריפט מומלצות 2015
מי שעוסק בבניית אתרים יודע שזהו תחום שדורש לימוד מתמיד ומעקב אחרי הטכנולוגיות המתחלפות. בוני אתרים נדרשים להתאים את עצמם למציאות הטכנולוגית המשתנה וללמוד להשתמש בפלטפורמות חדשות שנכנסות לשוק.

במאמר הבא ריכזנו עבורכם את שבעת ספריות הגיאווה סקריפט שאהבנו במיוחד. לא כולן יצאו בשנה שחלפה, אך כולן עודכנו השנה ואנו חושבים שתמצאו בהן עניין רב.


Waves
זוהי ספרייה שמשחזרת את אלמנט ה-"on-click ink" של Google Material Design. ניתן לשייך את האפקט של ספרייה זו לכל אלמנט בדף ה-HTML - כפתורים, תמונות, לינקים ועוד.

קוד המקור ניתן להורדה כאן.


Animsition
זוהי ספרייה קלה לשימוש שמאפשרת אנימציה מבוססת CSS בין אלמנטים או דפים שונים. הספרייה מציעה מעל 50 סוגי אנימציה שונים כגון fade out ,rotation, flips ועוד.

קוד המקור ניתן להורדה כאן.


Unite Gallery
ספרייה זו מאפשרת תצורות שונות של הצגת תמונות באתר שלכם. היא תומכת גם בקבצי וידיאו ומוסיקה, היא ריספונסיבית ותומכת במסכי מגע.

קוד המקור ניתן להורדה כאן.


Scrollify
זוהי ספרייה שמאפשרת גלילה חלקה של דפי האתר כשהגולש משתמש בעכבר. זהו כלי יעיל לשיפור חוויית הגלישה של המבקרים באתר שלכם.

קוד המקור ניתן להורדה כאן.


!Oh Snap
זוהי ספרייה פשוטה להצגת הודעות (notifications) באפליקציות מובייל או ווב. קלה לשימוש ובעלת מראה מודרני, ספרייה שתוכלו בקלות למצוא לה שימוש.

קוד המקור ניתן להורדה כאן.


Sweet Alert
ספרייה זו מספקת תחליף יפהיפה לפונקציית ה-alert של שפת ג'אווה סקריפט. היא עושה שימוש במעברים ואנימציות מבוססי CSS להשגת תוצאה ויזואלית מוצלחת ביותר.

קוד המקור ניתן להורדה כאן.


Interdimensional
ספרייה שמיועדת לשימוש על מכשירים ניידים. היא מאפשרת גלילה בדפים ע"י הטיית המכשיר הנייד. פונקצייה מעניינת שאנחנו חושבים שתמצאו לה שימוש.

קוד המקור ניתן להורדה כאן.אנחנו מקווים שמצאתם עניין במאמר. אם יש לכם שאלות לגבי אחת מהספריות שהצגנו, או שיש לכם שאלה אחרת בנושא בניית אתרים, כתבו לנו!

צוות קופיף.